Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamerası seçimi yaparken en yüksek çözünürlükteki kameranın en doğru yere konumlandırılması gerekmektedir. Mekan ve görüş mesafesi belirlenmeli ve buna göre güvenlik kameraları yerleştirilmelidir. Eğer dış mekan için bir kamera kullanılacaksa su ve hava izolasyonu tam olarak sağlanmalıdır. Türkiye’nin lider güvenlik kamerası markası Imperium ile güvenliğinizi tam olarak sağlayın.

LİDER GÜVENLİK KAMERASI IMPERIUM

“ GÜVENLİĞİNİZ İÇİN FARKIN HASSAS AYRINTILARI ”

EV KAMERA SİSTEMLERİ

Ev kamera sistemleri ev içindeki güvenliği ve meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbir sağlamak amacıyla kullanılan görüntüleme sisteminin adıdır. Bu sistem sayesinde evde olunmayan zamanlarda izleme, görüntüleme, kayıt işlemleri yapılabilmektedir.

İŞYERİ KAMERA SİSTEMLERİ

İşyeri kamera sistemleri, süvenlik kamera sistemlerinin en çok kullanıldığı alanların başında gelmektedir. İşyeri ve ofis kamera sistemleri hem güvenlik amacıyla hem de iş ve eleman kontrolü sağlamak amacıyla günümüzün popüler sistemlerindendir.

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Günümüz şartlarında artık hayatı kolaylaştırmak, oluşabilecek tehlikelere karşı kendimizi koruyabimak için teknolojiyi sonuna kadar kullan bir toplum haline geldik. Duman dedektörü, yangın göstergesi olan dumanı algılayabilen elektronik bir cihazdır. Kişileri yangından korumak için erken uyarı sağlayan ve oldukça yaygın kullanılan bir cihazdır.

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

3 farklı şekilde karşımıza çıkan personel takip sistemlerinin sahip oldukları özellikler, kurulum maliyeti, işlerliği, bakım maliyetleri ve buna benzer konularda birbirinden farklı çeşitlilikte olduğu görülmektedir. İş yerinin özelliğine ve ihtiyacınıza uygun sistemi seçmek işverenin kendine kalmış bir durumdur.

Hemen Arayın